PLC PROGRAMÁTOR

Máte praktické zkušenosti s programováním PLC systémů?  Máme pro Vás zajímavou pracovní nabídku!

Náplň práce:

•           práce v týmu PLC programátorů

•           tvorba PLC programů a SCADA aplikací

•           uvádění do provozu spolu s odborníky

•           tvorba technické/pro¬jektové dokumentace

Požadavky:

•           SŠ/VŠ elektrotechnického zaměření

•           praxe na obdobné pozici – PODMÍNKOU!!!

•           středně pokročilá znalost AJ - výhodou

•           znalost PLC – Siemens

•           týmový duch, schopnost pracovat i samostatně

Nabízíme:

•           zázemí úspěšné a stabilní společnosti

•           možnost dalšího vzdělávání

•           možnost profesního růstu

•           velmi dobré platové ohodnocení

•           další zaměstnanecké benefity

Firma: Mar&Bel agency s.r.o.

Kontakt: Markéta OPETOVÁ
Hasičská 551/52
700 30 Ostrava - Hrabůvka

Telefon: 736626423

Místo práce: Ostrava

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé