Elektroúdržbář

Máte zkušenost na pozici Elektorúdržbář? Nábízíme stabilní místo v prostředí výrobní firmy.

Denní náplň práce:

- Budte pomáhat hledat problémy na svém pracovním úseku

- Provádět preventivní opravy elektrického zařízení budov a strojů

- Odstraňovat závady

- Odborně pomáhat při instalaci nových zařízení.

Požadavky:

- Ochota pracovat v nepřetržitém provozu – 12ti hodinové směny, krátký/dlouhý týden

-  Vyhláška 50 § 6

- Zkušenost s podobnou prací

Nabízíme:

- Stabilní zaměstnání

- Zajímavé mzdové ohodnocení

- Týden dovolené navíc

- Stravenky, osobnostní ohodnocení a další širokou škálu benefitů

Nástup: DOHODOU

Markéta OpetováV případě zájmu mne prosím kontaktujtena telefonním čísle 736 626 423 nebona emailu Marketa.Opetova@marbel-agency.cz.Těším se na Vaši reakci.

Firma: Mar&Bel agency s.r.o.

Kontakt: Markéta OPETOVÁ
Hasičská 551/52
700 30 Ostrava - Hrabůvka

Telefon: 736626423

Místo práce: Ostrava

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé