ELEKTRO KONSTRUKTÉR

Pro významnou automotive společnost nyní hledáme posilu do týmu konstrukce, se zaměřením na elektro část.

Náplň práce:

  • převzetí a technické vedení projektu,
  • návrh el. obvodů vozidla,
  • vypracování výkresové dokumentace,
  • komunikace s inapříč firou (nákup, technologie, výroba, kvalita aj.).

Co od Vás očekáváme?

  • SŠ/VŠ elektro zaměření,
  • zkušenosti v oblasti návrhu elektronických obvodů,
  • zkušenosti v oblasti tvorby konstrukční dokumentace,
  • orientace v problematice vozidlových CAN systémů.

Nabízíme:

  • budete pracovat v přátelském prostředí
  • zajistíme odborné a jazykové kurzy
  • pružná pracovní doba
  • 5 týdnů dovolené
  • další široká škála benefitů

Markéta OpetováV případě zájmu mne prosím kontaktujtena telefonním čísle 736 626 423 nebona emailu Marketa.Opetova@marbel-agency.cz.Těším se na Vaši reakci.

Firma: Mar&Bel agency s.r.o.

Kontakt: Markéta OPETOVÁ
Hasičská 551/52
700 30 Ostrava - Hrabůvka

Telefon: 736626423

Místo práce: Nový Jičín

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé